Üye ol, fenomenlerin ürün önerilerini takip et, kaydet, yorumla!
avatar
Yay Burcu Meditasyon Seti
• ₺579

Yay Burcu Meditasyon Seti

Açıklama:

Meditasyon ve ritüellerinizde kullanılmak üzere hazırladığımız bu setin içerisinde yay burcuna has sembol, doğal taş ve aromaların bulunduğu birbirinden özel ürünler bulunmakta.

Kendinizi, veya yay burcu olan sevdiklerinizi şımartmak için güzel bir hediye kutusunda sizi bekliyor.

El çizimi yay burcu sembolüyle hazırlanmış lavantalı göz yastığını meditasyonlarınız sırasında veya gözlerinizi dinlendirip yumuşatmak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz.

Mumlarımız soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

Yay burcunun en kendine has ve belirgin kokuları gül, lavanta ve bergamottur. Mumlarımızda, mistlerimizde ve yağlarımızda bu aromaları kullandık.

Yay burcu vücut misti 100 ml cam şişe içerisinde, yalnızca saf su, lavanta ve bergamot uçucu yağıyla hazırlanmıştır. Hiç bir kimyasal içermez. Rahatlıkla üzerinize, saçınıza, yastığınıza veya meditasyon yapacağınız alana sıkabilirsiniz.

Yay burcunun doğal taşı ise en yüksek enerjiye sahip taşlardan biri olan ametist taşıdır. Setin içerisinde meditasyonlarınızda kullanabileceğiniz, uyurken yastığın altına veya baş ucunuza koyabileceğiniz veya enerjisinden tüm gün faydalanmak isterseniz cebinizde taşıyabileceğiniz bir kütle ametist taşı ve ayrıca çok zarif bir ametist bileklik de bulunmakta.

Adaçayı ve lavanta tütsüsünün sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Tütsü demetini yakarak evinizin köşe noktalarında, kapı girişlerinde gezdirmeniz evinizin enerjisini temizleyecektir.

Set içeriği:

-1 adet yay burcu sembollü göz yastığı

-1 adet adaçayı&lavanta tütsü demeti

-4 adet konik lavanta tütsüsü ve kesesi

-1 adet 5 ml gül yağı

-1 adet gül aromalı soya mumu

-100 ml yay burcu misti

-Ametist taşı bileklik

-Ametist taşı

-Detaylı kullanım önerileri kılavuzu

Renk:

Marka: Boho Yoga Art

avatar

Pinned onto

Repinned from 1


Top